The Leading Job Board
For the Bitcoin Industry

VIEW ALL JObs

BROUGHT TO YOU BY

Social Media Manager

Full Time

SatoshiLabs

Nabídka práce na volnou pozici pro SatoshiLabs s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kundratka 2359/17a, Praha 8 (Praha), 18000
  • Přidáno: 19.12.2019

Specialisté v Oblasti Marketingu

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kundratka 2359/17a, Praha 8, Libeň
PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr.: hr@satoshilabs.com, Kontaktní osoba : Seidl Jakub, tel.: 774 555 607, e-mail: hr@satoshilabs.com

Upřesňující Informace a Požadavky

Náplň práce: správa sociálních sítí zaměstnavatele, vytváření a dohled nad marketingovou strategií pro sociální sítě, komunikace se současnými a potenciálními zákazníky na sociálních sítích.
Požadavky : VŠ titul z marketingu, výborná znalost anglického jazyka (úroveň C1 - C2), další jazyky výhodou

Zaměstnanecké Výhody

4 týdna dovolené,m Multisport karty

Vyžadované vzdělání: Vysokoškolské
Hrubá mzda: 49 000 – 55 000 Kč/měsíc

Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

APPLY HERE← ALL JObs

Bitcoin 2020 Is Right Around The Corner

Tickets are $399 (save $50 when purchased with BTC)

ACCEPTED